Ankara Web Tasarım

Ankara web tasarım veya web tasarım ankara ankarada internet sitesi yaptırmak isteyenlerin anahtar kelimeleri
olarar ön plana çıkan anahtar kelimelerlerdir. Peki ama bir web sitesi yaptırmak istediğiniz
zaman dikkat etmeniz gerekenler nelerdir, site yaptırmadan önce ne gibi hazırlaklarını olması gerekir
bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle web sitesini neden yaptırmanız gerekiyor kendinize sormanız gerekn ilk soru budur.
Eğer amacının sadece artık benimde bir intermet sitem olmalı ise yani sadece kartvizitinizde web adresinizin bulunmasıı istiyorsız tamamen görsel ağırlıklı kurumsal kimliğinizi iyi yansıtan bir tasarımla hazırlanmış bir web sitesi işinizi görecektir. Zaman zaman böyle isteklerlede karşılaşıyoruz.

Eğer amacınız yeni olası müşterilere ulaşmak ve sunduğunuz hizmet veya ürünün satışını gerçekleştirmek ise
işin içine ziyaretçi odaklı hazırlanmış müşterinin aradıklarına cevap verebilen mobil ve tüm cihazlarda uyumlu çalışabilen ve elbette arama motoru dostu bir siteye ihtiyacınız var.

MGA Bilişim 12 yılı aşkın tecrübesi ve 500 den fazla hazırlamış olduğu web sitelerinin deneyimiyle sizlere beklentilerinizi karşılayabilecek internet sitenizi hazırlada yardımcı olacaktır.

İnternet sitesi hazırlanırken sizlerinde sitede yer alacak yazıları hazırlamanız gerekmektedir.Her ne kadar bu içerik doldurma işlemini bir metin editörüne hazırlatabilsek bile bizce en doğrusu işin sahibinin yazıları hazırlaması olacaktır.Çünkü hiç kimse sizin kadar alanınızda uzman olamaz ve hiç kimse firmanızı sizin kadar iyi tanıyamaz.

Web Sitesi hazırlanırken responsive uyumlu olması, kullanıcı dostu olması ve arama motoru dostu olması bizim için en önemli kriterlerdir.Ek olarak siteniz hazırlandıktan sonraki içerik giriş işlemleri , yazı ve materyallerin hazırlanması , siteye eklenen içeriklerin sosyal medya hesaplarında paylaşımlarının yapılması bunlarda seo açısından önemli etkenlerdir.Bu yazı ve materyaller özgün olarak hazırlanmalı ve düzenli bir periyodda siteye girişlerinin sağlanması gerekmektedir.

Paylaşım yapılacak sosyal medya hesapları facebook,twitter,google plus başta olmak üzere diğer tüm platformlardan herhangi biriside olabilir.Ankara Web Tasarım başlık yazımızda bu hafta değineceklerimiz bu kadar haftaya web tasarım süreci ile ilgili daha fazla detayların olduğunu diğer yazımızda görüşmek üzere . Web tasarım süreci ile ilgili sorularınızı aşağıdaki formdan veya teklif isteyin formundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Sizde hemen 0312 4185066 no telefondan bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan web sitesini hazırlatabilirsiniz.

 Menü