En Popüler Web Tasarım Trendleri

En Popüler Web Tasarım Trendleri

En Popüler Web Tasarım Trendleri 2018 yılının başlamasıyla birlikte yavaş yavaş kendini gösterdi. Sizde rekabette yerinizi almak ve güncel tasarımlarla e-ticaret dünyasında sesinizi duyurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Web Tasarım olarak verdiğimiz hizmetlerle birlikte sizi her anlamda 1 numara yapmayı hedefliyoruz. İsterseniz gelin En Popüler Web Tasarım Trendlerini hep birlikte inceleyelim.

2018’de İzlenecek En Popüler Web Tasarım Trendleri

  • Parlak ve cesur minimalizm ve ilgi çekici fotoğrafik içerik

Parlak ve cesur minimalizmin; basit asla stilden çıkmayacak, ancak monitörlerdeki gelişmeler, renk doygunluğu ve parlaklık ile birlikte sıkıcı bir hal alması gerekmiyor. Büyük yazı tipleri, canlı renkler, kullanımı kolay, ilginç çevrimiçi arayüzler ile eğlenceli bir yıl bizleri bekliyor.

Fotoğrafik içerik çekmek bilindiği üzere zor iştir. Gitti kurumsal stok fotoğrafçılığı sıkıcı badanalı dudes günlerdir. 2018 fotoğrafçılığa renklere ve kadınlara hitap eden büyük bir uptick görecek ve fotoğraflar sadece jenerik ve sıkıcı değil, markalaştırılmış ve özelleştirilmiş olacak.

  • Web Uygulamaları

Kullanıcının gerçekten basit “aktivasyon” un ötesinde değer elde edip etmediğini nasıl anlarız? Başarı metrikleri

En Popüler Web Tasarım Trendleri

En Popüler Web Tasarım Trendleri

için gerçek hayat formülü nedir? Birden çok kullanım durumu için nasıl bir uygulama oluştururuz? Google Araçları gelişmeye devam ediyor ve uygun fiyatlı teknolojilerle temel kişiselleştirmeden gelişmiş analitiğe ve AI’ya – doğru cevapları bulmamıza yardımcı oluyor.

Skype ve Dropbox’ın 2017’de yeniden tasarlandığını hatırlarsanız. Artık dünyanın dört bir yanındaki SaaS kurucuları için yüksek kaliteli estetikleri daha uygun hale getirme zamanı.

  • Etkileşimli içerik

2018, etkileşim yılı olacaktır. Tüketiciler markalarla nasıl bağlantı kurdukları konusunda daha kişisel ve eğlenceli bir deneyim istiyorlar ve anketler, sınavlar ve oyunlar gibi içerikler bu deneyimi tam olarak sağlayabiliyor. Bu tür içerikler, kişisel ve zorlayıcı sorular sorarak insanları içeri çeker ve ardından, kişinin soruları nasıl yanıtladığı, yani insanların bu sorulara daha yoğun ve çılgın bir şekilde yaklaşımı deneyimin türüne göre doğru kaynağı veya ürünü sunar.

  • Çizimler ve animasyonlar

Daha fazla medya, şirket ve markaların benzersiz bir görsel stil oluşturmak için illüstratörleri işe aldığını görüyoruz. Çizimler bir marka için bir ton belirliyor ve içeriğine oynaklık katıyor. Çizimler kullanmanın en iyi yanı pratiktir – çizimler herhangi bir boyut, stil, renkte olabilir ve herhangi bir tasarıma sorunsuzca eklenebilir.

Animasyon, 2018’deki eğilimlerinde belirttiği gibi, web tasarımında yeni bir standarttır. Animasyonlar, daha fazla bilgiyi verimli bir şekilde çevirmeyi, dikkat çekmeyi ve birkaç saniye içinde bir hikayeyi anlatmaya yardımcı olmayı sağlar. Logolar, arka planlar ve menüler canlandırılır, bu da daha iyi katılım anlamına gelir.

Sizde Web Tasarım konusunda yeni bir yıla hazır ve sorunsuz bir şekilde başlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek müşteri hizmetlerimizle görüşmek. Daha detaylı bilgi almak, yazılarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin : Facebook Twitter Google Plus | Word Press

Menü