Google Ads Teklifi Almak İçin
Hemen Bize Ulaşın!

Google Ads formumuzu hemen doldurduğunuz takdirde, hedef anahtar kelimelerinize özel olarak, hedef lokasyon ve tahmini bütçe ile oluşacak dönüşüm raporunuzu ücretsiz olarak sunacağız.

Hızlı Teklif İsteyiniz!
ADS | Teklif İletişim Formu

Google Ads İle Zirvede Yerinizi Alın!

Google Reklamları, Google arama sonuçlarında, Google iş ortağı sitelerinde ve YouTube vb. platformlar üzerinde reklam yayınlamanızı sağlayan reklam platformudur. Siz de profesyonel destek alarak Google reklamları ile işletmenizi ve markanızı tanıtmak, ürün satışlarını artırmak ve sunduğunuz hizmetleri daha erişilebilir hale getirmek için kullanabilirsiniz.

 

google-ads-reklam

Hedeflerinizi Büyütelim!

Google Ads üzerinden yapacağınız reklamlar sayesinde hedef kitlenizi ilgi alanları, konum, yaş aralığı, dil ve diğer birçok kritere göre seçebilirsiniz.

Markanıza özel planladığımız stratejiler sayesinde düşük maliyetle yüksek kazanç elde etmenizi hedefliyoruz.

Bu çalışmalar sayesinde; markanızın dijital platformlarda bilinirliğini artıracak, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını uygun reklam alanlarında yapacak, hedef kitlenize ulaşacağız.

Google Reklamları İşinizi Büyütmenin Hızlı ve Kolay Yolu

İşletmenizin web sitesi var ancak internetten müşteri kazanamıyor musunuz?
Dijital reklam ajansı olarak hazırladığımız google reklamları ile en düşük ücretlerle hızlı reklam verebilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Satın Almaya Yakın Ziyaretçiler
Reklamınız, hizmetlerinizi arayan kişilere gösterildiği için satış olasılığınız çok yüksektir.

Dilediğiniz An Durdurup, Başlatabilirsiniz
Haftanın günleri ve günlük saat programı dışında, dilediğiniz an reklamları durdurabilirsiniz.

İstediğiniz Şehir veya Mesafeye Reklam
İşletmenizin bulunduğu şehri seçebilir veya metre hassasiyetinde hedefleme yapabilirsiniz.

Sadece Tıklanırsa Ücret Ödeyin
Reklamlarınız gösterilirken değil, sadece tıklanıp ziyaretçi sitenize gelirse ücret ödersiniz.

Günlük Harcama Kontrolü Sizde
Günlük en fazla kaç liralık reklam vermek istediğinizi siz belirleyin. Bütçe kontrolü çok kolay!

Ölçülebilir Ziyaretçi Hareketleri
Reklam performansıyla birlikte ziyaretçilerinizin tüm site içi davranışlarını inceleyebilirsiniz.

Google Reklam Süreçleri

Google Ads en çok tercih edilen dijital reklam kanalıdır. Google Ads reklam modelleri ile işletmenizi büyütebilir, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Pazarlama hedefleri doğrultusunda stratejileri belirleme ve reklam kampanya yönetimi özen gerektiren bir süreçtir. Google Ads Reklam Yönetimi sürecinde doğru reklam kampanyası belirlemek için pazar ve anahtar kelime analizi, hesap kurgusu, A/B testi, hedef kitle belirleme, takip ve optimizasyon, dönüşüm oranlarını artırma ve analiz/raporlama gibi birçok faktör yer almaktadır. Başarılı bir reklam kampanyası düzenlemek için bu tür süreçlere hakim olmak oldukça önemlidir.

Google Reklam Ajansı - Pazar ve Kelime Analizi
Google Ads Reklam Hesap Oluşturma
Google Ads Hesap Kurgusu - Reklam Ajansı
Takip ve Optimizasyon - Google Adwords Reklam Ajansı
Analiz ve Raporlama - online reklam ajansı
Google Reklam Ajansı ile
Markanızı uçurmaya hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

Google Ads Reklam Ajansı Ankara

Google Reklam Modelleri

Google arama(search) ağı reklamları web siteniz ile alakalı belirlediğiniz anahtar kelimeler ve hedef kitlelere göre arama ağında gösterim alan reklamlardır. Arama ağı reklamlarınızın kalitesini anahtar kelimelerinizin sitenizle alaka düzeyi, alakalı açılış sayfası, geçmiş tıklanma oranlarınız ve reklam metinleriniz gibi faktörler belirler. Unutmayın saniyede 2.3 milyon aramanın yapıldığı Google’da etkili bir hedefleme yapamazsanız bütçenizi boşa harcamış olursunuz.

Dinamik arama ağı reklamları başlıklarınız, açıklamalarınız ve URL yapılarınıza göre kısacası web sitenizde ki içeriklere göre gösterim alan reklamlardır. Dinamik arama ağı reklamları web sitenizde ki içeriklerinize göre başlıkları otomatik olarak sitenizden çeker. Açıklamaları girmeniz yeterli olmaktadır. Dinamik reklamlarda yüksek performans için; sitenizde ki başlıklar, açıklamalar ve URL yapıları siteniz ile alakalı olmalıdır. Sitenizi güncel tutmayı unutmayın!

Google alışveriş sekmesinde yer alan sitenizdeki ürünleri kullanıcılara sunduğunuz reklamlardır. Shopping reklamları potansiyel alışveriş kitlesine ulaşmanızı sağlar. Merchant Center’a işlediğiniz ürünlerden gösterim alırsınız.  Feed yapınızda ki ürün bilgilerinize göre en alakalı kullanıcılara gösterim sağlamak için yani doğru reklamlar için Merchant Center ürün bilgileriniz eksiksiz olmalıdır. Rekabet yüksek peki sen ilk sıralarda var mısın?

Akıllı alışveriş reklamları Google’ın makine öğrenimi ile birlikte feedinizde ki ürünlerin görselleri, fiyatları ve bilgilerine göre Google’da gösterim alan reklamlardır. Hedef kitleyi Google kendisi belirleyerek sitenizde ki içeriklere ve kalite puanlarına göre gösterim almanızı sağlar. En kolay ve en etkili şekilde çıkabileceğiniz alışveriş reklamlarıdır. Fakat düzenli optimizasyon şarttır. Yüksek performans için yapmanız gerekenler; Feed yapınızın tam olması, trafiğinizin yüksek olması, dönüşüm kodlarınızın işlemesi ve piyasa ürünleri satıyorsanız sıkı bir piyasa analizi yapmalısınız. Sizinle aynı ürünü satan firmaları analiz edin; Benzerlik gösteren ürünlerin tıklanma oranlarını artırmaya ve fiyatlarınızın benzerlik göstermesine özen gösterin. Akıllı alışveriş reklamlarınızın açılabilmesi için belli bir dönüşüme sahip olmalısınız.

Hazırladığınız ve kanalınıza yüklediğiniz videoların YouTube’da gösterim almasını sağlayan reklamlardır. Hazır olun! Burada sizi yüksek trafik, düşük tıklama başı maliyet ve yüksek tıklanma oranları bekliyor. Yeni ürünleriniz, hizmetleriniz ve web siteniz ile alakalı içeriklerinizi tanıtabileceğiniz harika bir alandır. YouTube reklamlarında yüksek performans için;
– Kendi kitleniz ile alakalı harika bir video
– Reklam ayarlarında belirledikleriniz
– Doğru hedef kitle ve analiz

Gmail reklamları çoğu reklamcının farkında bile olmadığı fakat sitemize düşük tbm ile yüksek trafik çekebileceğimiz bir reklam alanıdır. Burada hedef kitlenizi doğru analiz edip ona göre reklam açmalısınız; Aksi takdirde bütçenizi alakasız bir kitleye göstererek gereksiz maliyet çıkartmış olursunuz. Gmail reklamlarında kampanya görsellerinizi kullanabilirsiniz. Yüksek tıklanma oranları için görsel, başlıklar ve açıklamalarınız etkili olacaktır.

Görüntülü reklamlar(Google Display Network), hazırladığınız görsellerin Google’ın belirlediği web sitelerde gösterim almanızı sağlayan reklam modelidir. Burada görselleriniz çok önemlidir. Hazırladığınız görseller dikkat çekici olmalıdır. Tıklanma oranlarının yüksek, tıklama başı maliyetlerin düşük olduğu bir reklam modelidir. Akıllı görüntülü reklamcılık ve standart görüntülü reklamlar ile gösterim sağlayabilirsiniz. Akıllı görüntülü reklamlarda hedeflemeyi Google makine öğrenimi sitenizde ki içeriklere göre bir hedef kitle belirleyip gösterim almanızı sağlar ve kitle hariç tutma yapabilirsiniz. Standart Görüntülü reklamlarda ise hedef kitle belirleyebilir, anahtar kelimelere göre gösterim sağlayabilirsiniz.

Google haritalarda reklam vererek sizin ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya size benzer işletmeleri arayan kullanıcıların sizi daha rahat fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulama indirtme reklamları ile Google Play ve App Store’da sizinle benzer uygulama içeriğini arayan, benzer tipte uygulamayla ilgilenen,uygulama adınızı arayan veya sizin hedef kitleniz olan kullanıcılara arama ağı, görüntülü reklam ağı ve YouTube’da göstereceğiniz reklamlar ile uygulamanızı indirtmeyi ve kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Mağaza ziyaretinizi artırmanın arama ağında ki etkili bir yoludur. Mağaza ziyareti reklamları için öncelikle bir Google Benim İşletmem(Google My Business) hesabı oluşturmalısınız. Buraya mağaza adresinizi, çalışma saatlerinizi ve telefon numaranızı girmelisiniz. Mağaza konumunuz Google tarafından onaylandıktan sonra Google Ads hesabı oluşturun ve ikisini birbirine bağlayın. Daha sonra Google Ads’te yer uzantısı oluşturun. Artık Google arama ağında potansiyel müşterilerinize erişebileceğiniz mağaza ziyareti reklamlarınız gösterim almaya başlayabilir.

Dijital Reklam Ajansı

Google Partner Ajansı

Google İş Ortağı olmak, bir şirketin Google Ads sertifikasına sahip, sürekli olarak Google’ın performans standartlarını karşılayan, müşteri tabanında büyüme gösteren ve sürekli eğitimlere katılan birden fazla çalışanı olduğu anlamına gelir.

Google İş Ortağı olarak, sonuçlarımızı sektör standartlarına göre izliyor ve müşterilerimize aylık raporlarda tam şeffaflık sağlıyoruz. Şirketinizi Google aramalarda üst sıralarda görmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Partner Reklam Ajansı