Web Tasarım & Web Yazılım Çalışmaları

Ankara web tasarım firmaları arasında yer alan MGA Bilişim 12 yılı aşkın deneyimi ile ihtiyacınız olan web sitelerinde işlevselliği ve tasarımı ön planda tutarak sizlere yardımcı olmaktadır.Günümüze artık gerek firmanın tanıtımı gerekse hedef kitleye ulaşım için en etkili yol web sitesi yaptırmaktır.MGA Bilişime 0312 418 50 66 nolu telefondan ulaşıp ihtiyacınız olan web sitesi için hemen teklif alabilirsiniz.

Web tasarım süreci öncelikle eğer varsa logonuz ve kurumsal renkleriniz baz alınarak yoksa kurumsal kimlik çalışması yapılarak akabinde internet sitenizin taslağı hazırlanmaktadır.Hazırlanan 2 veya 3 taslak müşteriye sunulur ve müşterinin istekleri doğrultusunda taslaklar revize edilir. Taslaklarların grafik revizeleri müşteri onay verinceye kadar devam eder. Taslakları onaylanan web sitesi artık kodlama aşamasına geçilir ve önceden belirlenen tüm modüller kodlama ile hazırlanır içerik demo olarak doldurulur. Son süreçte web sitenizin içeriğini yönetebileceğiniz site kontrol paneli hazırlanır böylelikle müşteride kendi sitesini kendisi rahatlıkla doldurup yönetebilir.

Bir web sitesinde aşağıdaki modüller bulunabilir ;

  • Sabit sayfalar (hakkımızda,kurumsal,misyon,iletişim vb.) paneden ekleme çıkarma yapılabilir.
  • Duyurular & Haberler
  • Hizmetler
  • Ürünler : Ürün listeleme ve detay sayfaları
  • Foto – Video Galeri
  • Anket , İnsan Kaynakları , İletişim Formu
  • Üyelik
  • Sepet (e-ticaret yapıları için)
  • Site Kontrol Paneli

ihtiyaçlara yönelik olarak yeni modüller eklenebilir. Hazırlanacak olan web sitesi responsive olup tüm mobil cihazlarda uyumlu olacaktır.

Ankara Web Tasarım Firmaları arasında MGA Bilişim sizlere web tasarım alanında yeni projeler sunarak rakipleriniz arasında ön plana çıkmanızı sağlar.İhtiyacınız olan sadece internet sitesi artık müşterilerinize ulaşmanız çok daha rahat.

Mga Bilişim web tasarım, web yazılım alanında ve arama motoru optimizasyon konusunda çalışmalar yapmaktadır. Amacımız her gün kullanışsız bilgi yığınına dönen internette insanların aradıklarını kolayca bulabilecekleri, anlaşılır bilgilere sahip web siteleri oluşturmaktır. Hem web sitesi sahipleri, hemde ziyaretçiler için faydalı siteler oluşturarak arama motorları ile dost, kullanıcıların rahatça ulaşabilecekleri web siteleri oluşturuyoruz. Sizde yüzlerce web site sahibi gibi bizi seçerek başarıya bir adım daha yaklaşın.

Google Mobil Dostu Siteleri Sıralamada Üst Sıralara Çıkarıyor

Google geçtiğimiz aylarda mobil dostu siteleri yakından ilgilendiren bir algoritma güncellemesi gerçekleştirmişti. Bu algoritma güncellemesi kullanıcıların talep ettiği bilgileri en alakalı biçimde sunan ve bunu mobil dostu yöntemlerle sağlayan siteleri ön plana çıkaracak bir yenilikti.

Nitekim birçok kişi bu algoritmaya çoktan hazırdı ama hazır olmayanlar ise arama sonuçlarında gerilere doğru yönelmeye başladı. Bunun nedeni Google’ın sıralama sinyalleri arasında mobil dostu olmaya daha fazla önem vermesiydi.

Web Yazılım  : İhtiyaç duyduğunuz yazılımlar web tabanlı olarak hazırlanabilir.Yazılım detayları için MGA Bilişim den ARGE desteği alabilirsiniz. Yazılımın tüm evrelerini en işlevsel şekilde hazırlayıp kullanımıza sunarız. Bizlere 0312 418 50 66 dan ulaşabilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları

Menü