Scorpiol Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik - MGA Bilişim

Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

Küçük işletme web sitesi için olması gereken 5 özellik Küçük bir işi yönetmek benzersiz bir maceradır. Başarılı olmak için hem güçlü hem de çevik olmalısınız. Büyük şirketlerin dahiline girmek mümkün olmayacağından , bu durumda web siteniz dışarıdaki dünyaya kim olduğunuzu tanımlamada çok önemli bir rol oynar. Mekanınız çok eski olsa bile, web sitesi birçok insanın sizinle etkileşime girmesinin tek yolu olabilir.

Bu nedenle, web sitenizin bilgilendirici ve profesyonel olması çok önemlidir. En büyük reklam biçiminiz olarak, doğru şekilde aldığınızdan emin olmak istersiniz. Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik , Küçük bir işletme sitesi ne anlama geliyorEn iyi yüzünüzü öne çıkarmanıza yardımcı olacak beş özelliği size göstereceğiz.

1. Açık Mesaj

Potansiyel bir müşteri web sitenizi ziyaret ettiğinde, kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı bilmek ister. Bu, kullanıcıların arama yapmasını istemediğiniz için hızlı bir şekilde oluşturulması gereken bir şeydir (fazladan çaba sarf etmekten ziyade büyük olasılıkla ayrılacaklardır). Kimliğinizi oluşturmak için en iyi yer sitenizin ana sayfasında ön ve merkezdir. Çekici, alakalı görüntüleri kısa, noktadan mesajlaşma ve harekete geçirici mesajlarla birleştirin.

Amilia teması bu tekniğin büyük bir örnek sunmaktadır. Dahil olan ana sayfa kaydırıcısı, kalın, ancak sıkıcı olmayan büyük, etkileyici fotoğraflar ve metinler için alan sağlar. Ayrıca, mesajın ziyaretçiler tarafından fark edildiğinden emin olmanıza yardımcı olacak, tema boyunca harika bir renk kontrastı kullanımı da vardır.

2. Görsel İşaretler

Web tasarımında gördüğümüz en yaygın hatalardan biri, kullanıcıların “almasını” varsaymaktadır. Belki de metniniz

Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

yeterince açıklayıcıdır. Ama gerçek şu ki herkes okumaya zaman ayırmıyor. Bunun yerine, bir sayfanın içeriğindeki görsellere bakar. Görsel ipuçlarının kullanımı büyük bir yardım olabilir. Simgeler ve düğmeler gibi şeyler içeriğe anında bağlam sağlayabilir ve kullanıcıları daha ayrıntılı bir şekilde gitmeye teşvik edebilir.

Focus , dönüşüm yapmayı amaçlayan ve görsel ipuçlarıyla harika bir iş çıkartan bir temadır. Simgelerin kullanımının önemli bilgilerin öne çıkmasına nasıl yardımcı olabileceğinin iyi bir kanıtıdır. İyi tasarlanmış düğmeler, kullanıcının zihninde nerede tıklanacağı konusunda hiç şüphesiz kalır. Ayrıca, bazı şeyleri daha da geliştirmek için bazı ince mikro parçacıklar serpilir.

3. Kişiselleştirin

Küçük bir işletmenin büyük bir holdingin üzerinde bir avantajı olduğu bir durum ise, bir şeylere daha fazla uğraş edilmesidir. Web üzerinde, şirket değerlerini yansıtan ekip üyesi profilleri, referanslar veya blog gönderileri şeklinde olabilir. Ziyaretçilerin size hakkınızda daha fazla bilgi edinme ve toplumdaki olumlu etkiyi verme fırsatı bire bir ilişki kurmaya yardımcı olur.

Morello , sitenizi kişiselleştirmenize yardımcı olabilecek birkaç küçük dokunuş içeriyor. Dahil olan personel profilleri ve referansları oluşturmak için yerleşik yollar dahildir. Her biri bir miktar etkileşim eklemek için bir atlı karıncaya yerleştirilebilir. Yazınızı sergilemek için çeşitli blog düzenleri de bulacaksınız. Küçük İşletme

4. Basit Gezinme

Kullanımı kolay bir ana menüye sahip olmak çok önemlidir. Ancak düşünmemiz gereken diğer gezinme öğeleridir. Örneğin, daha derin içerik yapılarına sahip sitelerde, bir alt gezinmeye sahip olmak, kullanıcıların daha kolay gezinmesine yardımcı olabilir. Bir bölümde gezinebilir ve etrafta arama yapmak zorunda kalmadan belirli bir sayfaya geri dönebilirler.

Futurico hakkında , çeşitli navigasyon türlerinin dahil edilmesi. Ana menü, açılan menü ile standart ücretiniz olabilir. Tema hiç kimsenin kaybolmamasını sağladığı için  navigasyon özelliği ve dolaşım sağlar.    Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

5. High-End Görünme ve İşlevsellik

Web siteleri söz konusu olduğunda . Siteniz mükemmel olmasa da, iyi görünmeli ve kullanıcı beklediğinden performans göstermelidir. Olması gerekenden az  olan herhangi bir şey sizi zayıf gösterebilir .  Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

Alfat kesinlikle birinci sınıf bir görünüm sağlar. Dahil birçok düzen seçenekleri vardır . Kullanıcıların sitenizde kalması için renk, tipografi ve özel efektlerden faydalanır. İşlevsellik açısından, tema hem güzel görünen hem de çalışan bir filtre portföyü gibi özellikler sunuyor.

küçük işletme web sitesi …

Web sitesi hakkında ankara web tasarım

Küçük İşletme Web Sitesi İçin Olması Gereken 5 Özellik

Harika bir web sitesi, birçok açıdan, küçük ve büyük işletmeler arasındaki oyun alanını düzleştirmeye yardımcı olabilir. Gerçek şu ki, küçük bir şirket bile daha büyük rakiplerinin yanı sıra görünen ve işlev gören bir web sitesi halini alabilir .

Sitenizin aktif olduğundan, açık gezinme ve görsel ipuçları sağladığından emin olmalısınız . En önemlisi, web sitenizi kim olduğunuzu yansıtacak şekilde kullanmalısınız. Ziyaretçileri, sizi ve şirketinizi özel yapan şeyleri göstermekten çekinmeyin . Bu maddeleri sağladığınız andan itibaren, kullanıcıların seveceği ve gurur duyacağınız bir web siteniz olacaktır .

Marka Çalışmaları

Menü