Scorpiol Mobil Uygulamalar ve Avantajları | Mga Bilişim 03124185066

mobil uygulamalar ve avantajları

Mobil Uygulamalar ve Avantajları

Mobil uygulamalar ve avantajları başlıklı yazımızda mobil uygulamaların gerekliliğinden bahsedeceğiz.Öncelikle neden bir mobil uygulama sahibi olmanız gerekir zaten bir web siteniz var ve size ulaşmak isteyenler web sitenizden ulaşabilir niye birde mobil uygulama yaptırmanız gerekir? Aslında cevabı basit mobil uygulamanızı kuran kişilerle anlık etkileşimde bulunabilir ve de cep telefonlarından istediğiniz vede elbette izin verilen bilgileri alabilirsiziniz konum,rehber  gibi.
Web sitesi ziyaretçileri sitenizde gezdikten sonra sitenizden çıkıp başka sayfaları ziyaret etmeye devam ederler ve sizin o ziyaretçi ile artık etkilileşime girmeniz neredeyse imkansızdır. Yani web siteniz ile ancak o anda aktif olan ziyaretçiler için bir etkileşim sağlayabilirsiniz oysaki mobil uygulamanızı cep telefona kuran kişiler ile istediğiniz zaman etkileşimde bulunabilir ona bildirimler yollayabilir ve dikkatini uuygulamanız üzerinden sattığınız ürün veya hizmete odaklanmasını sağlayabilirsiniz.
Ek olarak hazırlattığınız uygulama ile çok farklı projelerde web sitesine nazaran çok daha hızlı yol katetmeniz mümkündür. Örneğin uygulamanızı kuran kişilerin anlık konum bilgilerini alarak onları belirlediğiniz yerlere yaklaştıkları zaman bir uyarı göndererek o anda uyguladığınız bir kampanya ve indirimle mağazanıza çekmeniz mümkündür.
Özellikle mobil oyunlar ve programlar son zamanlarda oldukça popüler bir hale geldi.Senaryosunu hazırladığınız bir oyun ile çok fazla kişinin dikkatini çekip bir anda popüler bir uygulamanın sahibi olabilrsiniz. Yada gerçekten kullanışlı olacağını düşündüğünüz bir fikriniz var mobil uygulamanızı hazırlatıp insanların kullanımıa sunabilirsiniz kimbilir belki de mobil uygulamanız ile milyonlara etkileşim sağlamanız mümkün olabilir.

mobil-uygulama

En İyi Sosyal Medya Yönetim Uygulamaları

Hootsuite, 2008 yılında kurulmuş popüler sosyal medya kontrol panelidir. Hootsuite, yeni gönderimler yapma, bunları izleme ve sosyal medya sitelerini ölçme gibi işlevlere sahiptir. Bu uygulama sosyal medya kanallarına anında erişim sağlar ve bunlar hakkında size analitik bilgi sunar. Bu sayede sosyal medya takipçilerinizi ve trafiğinizi arttırma konusunda fırsata sahip olursunuz. Hootsuite, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Buffer, sosyal medya üyeliklerinizi aynı anda kontrol edebilme ve takip edebilme imkanı sunar. Twitter, Facebook ve LinkedIn üyeliklerinize zaman ayarlı içerik gönderebilirsiniz ve gönderilerinizin istatistiksel verilerine göz atabilirsiniz. Hedef kitlenize uygun olarak gönderileri zaman ayarlı hale dönüştürebilir ve onlarla daima etkileşimde kalabilirsiniz. Buffer, iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir.

Nimble, profesyonel kişilere tüm çoklu kanal seslerinin ortasında ilişkiler kurmakta yardımcı olur. Nimble iletişim bilgilerini, önemli bağlantıların sosyal medya profilleri ve bir bölgede yer alan çevrimiçi görüşmeleri birleştirerek kullanıcılara ilişkileri takip edebilme fırsatı sunar. Nimble şu an sadece iOS cihazlarda kullanılabilir.

Mobil uygulamalar ile ilgili diğer yazımızı okumak için mobil uygulamalar tıklayabilirsiniz.

Eğer sizinde bir mobil uygulama projeniz varsa bizimle hemen 0312 4185066 numaradan irtibat sağlayabilir yada teklif isteyin formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Menü