Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz

Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz? Sesin yükselişi pazarlamacılara büyük bir meydan okuma  fırsatı sunuyor. 2017’de yayınlanan İnternet Eğilimler Raporu’nda, KPMG’nin Mary Meeker’i, yılın en iyi trendlerinden biri olarak seslendirme yaptı , bu da mobil ses sorgularındaki yükselişi ve ses tanıma oranını yükseltti.

AI özellikli ses tanıma teknolojisi ile nasıl etkileşimde olduğumuz artık normal bir durum haline gelmeye başladı . Aynı zamanda İnsanların söyledikleri, işletmelerin ürünleri satmak ve kişiselleştirilmiş tüketici deneyimleri oluşturmak için kullanabilecekleri değerli veriler haline getirdi .

Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Sesin tüm müşteri deneyimini, keşfetmekten  satın almaya kadar nasıl etkileyebileceği hakkında geniş düşünmek

Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz

Sesli Arama Dünyasında Pazarlamanızı Nasıl Geliştirebilirsiniz

çok önemlidir. Invoca’nın bu raporunda şunları bulacaksınız:

  • Yenilikçi işletmelerin  gerçek örnekleri, giderek daha önce ses dünyası olan bir dünyayla dijital etkileşimleri birbirine bağlar.
  • ABD’de bin kişiden fazla sesli asistan kullanan tüketiciden elde edilen bilgiler ,
  • 50 milyonu aşkın müşterinin telefon görüşmesi analizinden elde edilen yeni veriler, geçen yıl Invoca platformunda yer buldu .

2018 SEO Trendleri yazımızı da detaylı inceleyebilirsiniz …  

Teknik SEO yazımızdan yapılan aramalar ve yönetim hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz …

Ankara Web Yazılım hizmetleri çoğu işletme için bir web sitesi ile birlikte, daha fazla çağrı, öneri, tavsiye ve yeni müşteri oluşturmak için yedi gün 24 saat sanal bir satış temsilcisi olarak işlev gören harika bir pazarlama malzemesidir. Bugünün iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin amacı ne olursa olsun bir web sitesine ihtiyacı vardır. Web sitenizin modası geçmişse, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmüyor ise veya sadece memnuniyetinizi karşılamıyorsa, bir web tasarım şirketinden profesyonel web tasarım hizmetleri almanız gerekmektedir.

Ankara Web Yazılım, akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarda güzel görünen duyarlı web sitelerini tasarlama ve oluşturma konusunda uzmanlaşmış dijital tasarım ekibiyle bir web tasarım şirketidir. Daha fazla müşteri ve satış elde etmenize yardımcı olmak için buradayız.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin : Facebook Twitter Google Plus | Word Press

Menü