Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet ile global bir şirket olarak kullanıcılarının memnun olması için farklı promosyonlar dağıtıyor. Çeşitli kampanyalarla dağıtılan bedava internetten hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilmekte.

Vodafone bedava internet sayesinde aboneler yüzlerce GB interneti, hiçbir ücret ödemeden kullanıyor. Türkiye’nin en geniş kapsama alanına sahip olan şirketi Vodafone, kesintisiz iletişimi her yerde sürdürmek konusunda iddialı. Bu çerçevede sunduğu bedava internet ile kullanıcıların internet paketleri bitse bile internete özgürce girmesini sağlıyor. Vodafone ücretsiz internet, hediye GB kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler yazımızda.

Vodafone Bedava İnternet Nedir?

Sektörün iddialı şirketlerinden Vodafone, farklı promosyonlarla müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ücretsiz internet uygulaması, Vodafone’un abonelerine sunduğu önemli ayrıcalıklardan biri konumunda. Bu fırsatları sıralayalım:

  • Vodafone yanımda uygulaması
  • Vodafone yanımda uygulamasına arkadaş daveti
  • Yasal e-fatura uygulaması
  • Vodafone 8 GB bedava internet
  • Vodafene 500 MB bedava internet
  • Vodafone 4.5G abonelerine 1 ay geçerli 2GB
  • Vodafone geleneksel yükle harca kazan kampanyası

Vodafone’un sunduğu bedava internet fırsatlarını yakından tanıyalım.

Ankara SEO Hizmeti

Vodafone Yanımda Uygulaması

“Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmek suretiyle bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygulamanın içinde bulunan “Çarkı Felek” oyununu oynamanızdır. Uygulamaya giriş yaptığınızda sağ bölümde yer alan menünün içinde, en üst kısımda bulunur. Haftalık olarak sunulan bu promosyon ile 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken, yalnızca çarkı çevirmek. Tabii ki bu uygulama sadece internet kazandırmıyor, aynı zamanda bazı internet mağazalarında kullanılmak üzere indirim de kazanabiliyorsunuz. Ancak çarkta hediye internet paketleri daha fazla.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaş Daveti

“Vodafone Yanımda” uygulaması sadece Çarkı Felek ile internet kazandırmıyor. Telefon hattınızla ilgili pek çok işlemi mobil olarak yapabileceğiniz uygulamayı kullanması için bir arkadaşınızı davet ettiğinizde tam 2 GB internet kazanabiliyorsunuz. İnternet paketinin hesabınıza yüklenmesi için arkadaşınızın uygulamayı indirmesi ve uygulamaya giriş yapması gerekiyor. 2 GB’lık hediye internet paketini bir hafta boyunca kullanabilirsiniz. Arkadaşınız da bir başkasını davet eder ve o kişi de uygulamayı yüklerse aynı paket arkadaşınız için de geçerli.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Yasal E-Fatura Uygulaması

Vodafone, yasal e-fatura ile daha az kağıt kullanarak ağaçların kesilmesini önlüyor ve doğaya fayda sağlıyor. E-fatura talebi oluşturduğunuz vakit bedava internet kazanıyorsunuz. Bunun için EFATURA yazıp boşluk bırakarak aktif olarak kullandığınız e-posta adresinizi ücretsiz olarak 7000’e yollamalısınız. SMSFATURA yazıp 7000’e yollamanız halinde de kağıt fatura almayacaksınız. Bu da bedava internet kazanmanızı sağlayacak.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Super2GB yazıp 3636’ya SMS atmanız halinde hattınıza 8 GB bedava internet paketi tanımlanacaktır. Bu paketi bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Ancak paketin süresinin dolmasına bir gün kala iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. İptal işlemini gerçekleştirmeniz durumunda faturanıza herhangi bir ücret yansımaz ancak iptal işlemini yapmazsanız paketin ücreti faturanıza yansır.

Vodafone 500 MB Bedava internet

NET 500MB yazıp 3636’ya yollamanız halinde hattınıza ücretsiz 500 MB internet paketi tanımlanacaktır. İnternetinizin bitmesine az bir zaman kala bu işlemi yaparak internetsiz kalmazsınız. Ancak bu fırsat, bir defaya mahsus verilmektedir.

Vodafone 4.5G Abonelerine 1 Ay Geçerli 2 GB İnternet

Hattını 4.5G aboneliğine taşıyan herkese Vodafone, bir ay boyunca geçerli 2 GB bedava internet vermektedir. 4.5G aboneliğine “Vodafone Yanımda” uygulaması ile numaranızı değiştirmeden geçmeniz mümkündür.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Faturasız hat kullanıcıları için sunulan bu hizmet çok iyi bir fırsattır. Örneğin 30 TL yüklediniz ve harcadınız, hemen BANANEVAR yazarak 4455’e ücretsiz olarak yolladığınızda sürpriz hediyeler ya da internet paketi kazanabilirsiniz. Bir defa yaptığınız bu işlemden sonra artık mesaj yollamadan her TL yükleme ve harcamada hediye internet kazanabilirsiniz.

Menü