Web Tasarım Ajansları

Web Tasarım Ajansları

Web tasarım ajansları arayışı içerisindeyseniz bir internet sitesi veya mevcut halinin güncellenmesine ihtiyacınız var demektir. Bu noktada beklentilerinizi karşılayarak en kısa zamanda kullanmaya başlayacağınız bir tasarım istiyor olabilirsiniz. Ancak günümüzde sadece göze hitap eden web sitesi tasarımı tam olarak hedef kitlenize hitap etmeyecektir.

Web tasarım ajansları İstanbul, Ankara veya tüm şehirlerdeki sektörler için MGA Bilişim olarak güncel yazılım trendlerine göre çalışmalar üretmeye özen gösteriyoruz. Günümüz için en önemli detay ise responsive web design ile tüm cihazlarda aynı kararlılıkta çalışabilen web siteleri.

Responsive Web Tasarım Nedir?

Mobil ve tablet türevi cihazların internet bağlantısına entegrasyonu ile birlikte responsive kavramı ile daha yakın ilişki içerisinde olmaya başladık. Arama motoru devlerinin de açıkladığı analizlere göre mobil cihazlardan web sitesi trafiği artık masaüstü cihazlardan çok daha fazla. Yaklaşık olarak %60-%40 üstünlüğe sahip olan bu cihazlardan gelen trafiği iyi karşıladığınız oranda başarılı olunabiliyor.

Web tasarım nedir sorusundan responsive web tasarım nedir sorusuna geçiş yaptığımız günümüzde en net tabiriyle:

Web Tasarım Ajansları

Web Tasarım Ajansları

  • Masaüstü Bilgisayar
  • Laptop, Notebook
  • Tablet
  • Mobil Cihaz
  • Akıllı TV

gibi internete bağlanabilen tüm cihazlarla uyumlu görünüm ve çalışma standartı responsive tasarımdır diyebiliriz. Akıllı telefonlara geçiş yapıldığı ilk yıllarda mobil cihazlara özel subdomain kurulması ve tamamen farklı tasarımlar yapılması gerekmekteydi. Gelinen aşamada responsive kavramıyla bu zahmete girişmek yerine mevcut yapının uyarlanması tercih edilmekte. Web tasarım firması olarak çok iyi biliyoruz ki ürün ve hizmetlerinizin en fazla kullanıcıyla buluştuğu alan mobil sayfalarınız olacaktır.

Deneyimli Web Tasarım Ajansları

MGA Bilişim, web tasarım reklam ajansı ve tüm yazılım çözümleri ihtiyaçlarınızda 12 yılı aşan tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla yanınızda. Web tasarım firması İstanbul hizmetlerimizin yanında web yazılım, mobil yazılım, arama motoru optimizasyonu hizmetleri için de bizi arayabilirsiniz.

  • Modern Tasarım
  • Mobil Cihazlarla Uyumlu
  • Kolay Anlaşılır Kontrol Paneli
  • SEO Uyumlu

Projeleriniz ve web tasarım fiyatları hakkında teklif almak için web sitemizdeki iletişim formlarından bilgilerinizi iletebilirsiniz. Sektörünüz, mevcut yapınız hakkında detaylı analizlerimizle birlikte iş planı ve fiyat teklifiyle birlikte sizlere sönüş yapmaktayız.Menü