Scorpiol Wordpress Sosyal Medya Eklentisi - MGA Bilişim | Web Tasarım/Design

wordpress sosyal medya eklentisi

WordPress Sosyal Medya Eklentisi

WordPress sosyal medya eklentisi ile sosyal medyadan daha fazla kullanıcıyı sitenize çekebilir veya sitenizden paylaşım yapabilirsiniz. Seçtiğiniz doğru ve yerinde sosyal medya eklentisi, içeriğin daha kolay yayılmasına ve pek çok kişi tarafından paylaşılmasına yardımcı olur.

WordPress sosyal medya eklentisi gibi bileşenler sayesinde internet sitenizde hiçbir kodlama bilgisine gerek kalmadan interaktif özellikler kazandırmanız mümkün. Görülen o ki instagram, twitter, facebook başta olmak üzere sosyal medya etkileşimleri günlük yaşamımızın adeta bir parçası halini aldı. Bu furyadan kendinize pay çıkarabilmek, bilinirliğinizi artırmak için sizler de paylaşımlarda bulunmalısınız.

WordPress Sosyal Medya Eklentisi

Markanızı tanıtmak, alıcı sayısını artırmak, farkındalık oluşturmak ve sitenizin trafiğini üst seviyelere çıkarmak için sosyal medya eklentisi kullanabilirsiniz. Doğrusu bu, bir strateji meselesidir. İnternet ortamını fırsatlara çevirmeniz tamamıyla sizin elinizdedir.

WordPress Sosyal Medya Eklenti Düğmesi

Sosyal medyada paylaşacağınız blog yazılarınızı WordPress gösterge tablosundan planlayarak sosyal medya profillerinize bağladığınız sosyal medya simgelerini görüntüleyebilirsiniz. Sitenize sosyal girişler oluşturabilir, kullanıcıları sitenize kaydedebilir ve sitenizin trafiğini artırabilirsiniz.

Shared Counts

Shared Counts eklentisi, sosyal paylaşım sayılarını önbelleğe alıp görüntüleyen bir eklentidir. Çok hızlıdır, web sitesini yavaşlatmaz. Bu WordPress sosyal medya eklentisi, paylaşım sayısını birleştirir. Facebook, Pinterest, LinkedIn ve Twitter paylaşım sayılarını desteklemektedir.

Monarch

Elegant Themes tarafından geliştirilen Monarch, 5 farklı konumda düğme eklemenizi sağlar. Monarch, sosyal medya takip düğmelerinizi kenar çubuğuna eklemenize ve sayfada kısa kod olarak kullanabilmenize olanak verir.

Social Warfare

Social Warfare, bireylerin sosyal ağlarda neyi nasıl paylaştığı üzerine kontrol sahibi olabilmenizi sağlar. Bu eklenti aracı ile resim, fotoğraf, özel başlık ve açıklama ekleyebilirsiniz.

Revive Old Post

Yeni ve eski yayınlarınızı Revive Old Post ile paylaşabilirsiniz. İçeriğinize Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi platformların paylaşımlarını yerleştirmenizi sağlar ve tıklamaları takip etmenize imkan verir.

Sassy Social Share

Pek çok sosyal medya ve yer imi sitelerini destekleyen Sassy Social Share ile sitenizin ziyaret edenlerin içeriklerini sevdiği kişilerle sosyal medya üzerinden paylaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

wordpress sosyal medya eklentisi

WordPress sosyal medya eklentisi

AddToAny

En popüler WordPress sosyal medya eklentisi diyebileceğimiz AddToAny, sizin paylaştıklarınızı paylaşma düğmeleri aracılığıyla ziyaretçilerinizin de paylaşmasına izin verir.

WordPress to Buffer

WordPress to Buffer ile sosyal medya durumunuzu tanımlarsınız. Mesajlarınızı, sayfalarınızı veya özel gönderi türlerinizi otomatik olarak sosyal ağlarda yayınlamak üzere planlayabilirsiniz.

Simple Social Icons

Bu eklenti ile istediğiniz boyut ve renklerde simge ekleyebilir ve bunları sıralayabilirsiniz.

Social Icons Widget by WPZoom

Bir widget yardımıyla kenar çubuğuna ekleyebilir, bunları sosyal medya profillerinize bağlayabilirsiniz.

WordPress Social Login

WordPress Social Login ile sitenizin ziyaretçilerinin, sosyal hesap kimliklerini kullanarak sitenize herhangi bir hesabı kaydedebilirsiniz.

Instagram Feed

Instagram Feed ile özel olmayan Instagram hesabındaki Instagram fotoğraflarını görüntülemeniz mümkündür.

Better Click to Tweet

Better Click to Tweet, kolay bir şekilde tweetlenebilir içerikler oluşturmanızı sağlar.

Web Tasarım

Menü