Ankara SEO Hizmeti

Ankara SEO hizmeti alanında çalışmalar yapan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana seo alanında bir çok başarıya imza atmış bulunmaktadır. Başarılı çalışmalarımız arasında sizin de yer almanız için bizimle iletişime geçebilir, güncel kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.SEO Nedir ? (Search Engine Optimization) Yani Arama motoru optimizasyonu, web sitelerinin arama motorlarında görünürlüğü ve tıklanması için yapılan çalışmaların tümüdür.Tabi bu görüntülenme ve tıklanma sayısı arama motorundaki sıralama ile de doğrudan bağlantılıdır. Eğer arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsanız daha fazla ziyaretçi alma şansınız olacaktır.

Ankara SEO

Ankara SEO

SEO, her İnternet sitesinin ihtiyacı olan web sitesi trafiğini artırmak için uygulanan teknik ve stratejilerin bütünüdür. Bu sayede elde edilen trafiğe Organik Trafik adı verilmektedir. Bir sayfa için reklamlı tıklanma sayılarındansa, organik trafik sayıları çok daha değerlidir.

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara-SEO-Uygulamaları

Ankara SEO Uygulamaları

Ankara SEO Danışmanlığı sayesinde oldukça zorlu bir süreç olan; rakiplerinizden üstün olma koşulunu yerine getirebilecek, rekabet etmeye başlayacaksınız. Günümüzde en yaygın kullanılan arama motoru Google ve diğer arama motorlarının içeriğinizi okuması ve anlamasını kolaylaştıracaksınız. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak bilinirliğinizin artması ve trafik hacminizin de genişlemesi anlamına gelmektedir.

SEO Analiz ve rakip kıyaslamalarınız için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SEO Hizmetleri: Google Optimizasyonu

Ankara SEO Hizmetleri Google optimizasyonu; Google’ı iyi analiz etmekle başlamaktadır. Çünkü Google’ın günümüzde en çok kullanılan arama motoru olmasının nedenlerine göz atalım:

  1. Sade ve İşlevsel Sayfa Tasarımı
  2. Hızlı Açılan Ana Sayfa
  3. Arama Çubuğuna Öneri Sunmadaki İsabeti
  4. Sonuçları Oldukça Hızlı Listelemesi
  5. Yükleme Hızını Mükemmelleştirmek İçin Sıralı Sayfalar Halinde Sonuç Gösterimi
  6. En iyi Sonucu İlk Sayfada Getirebilme
  7. Kullanıcı Dostu Arayüz

Maddelere eklemeler yapılabilir ancak asıl önemli noktaları kavramak açısından yeterli olacaktır. Görüldüğü üzere Google bu vasıfları sayesinde günden güne kullanıcı sayısını arttırarak, dev bir firma haline gelmiştir. İşte Google arama sonuçlarında da başarıya ulaşmanın yolunun SEO firması olarak, yine aynı maddelerden geçtiğini görmekteyiz..

Google Kendi Başarısını Örnek Alıyor

Kullanıcılar tarafından bir numaraya oturtulan Google kendisini bu aşamaya taşıyan başarılı arama sonuçlarını da beğenerek, ziyaretçilerden olumlu sinyaller aldıkça o sayfaları üst sıralara taşımaktadır. Web siteniz için yerinde uygulamalar ve kaliteli içerikler üreterek siz de ulaşmak istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz.

Ankara SEO infografik

Ankara SEO infografik

Ankara SEO Stratejileri

Ankara SEO Stratejileri kapsamında etkili ve zaman içinde değer kaybetmeyeceğiniz uygulamalar oluşturmak için yerinde optimizasyon (off-site) taktikleri ile eşleştiririz. Web sitemizin SEO denetimleri, detaylı anahtar kelime taraması, sektörünüze göre başarıya ulaştıracak içerik denetimleri titizlikle yapılmaktadır. Müşterilerin yaşadığı çevrim içi alanlarla noktaları birbirine bağlama becerimiz sayesinde; olabilecek en kısa sürede sonuçlar almanız sağlanır.

Dijital Stratejilerimizi Sürekli Güncelliyoruz

Ankara SEO Uzmanı uygulamalarımızla web sitenizi Google, Yahoo veya Bing gibi arama motorlarında başarı getirecek sıralamalara çıkmasını hedeflemekteyiz. Sitenizi sıralayan arama motorları olmasına rağmen, iyi SEO’nun sitenizi ziyaret edenlere değer veren inisiyatiflerin bir sonucu olduğuna inanıyoruz.

Ankara Web Tasarım’da çevrim içi pazarlama bildiğimiz ve sevdiğimiz bir iş koludur. Müşterilerimizin başarıları başarılarımızdır. Müşterilerimizin Google’ın ilk sayfasına ulaştığında heyecan verici olduğunu söylemek, bir azımsamadır. Gelecekteki arama motoru güncellemelerini destekleyecek dijital pazarlama taktikleri kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Dijital Pazarlama desteğimiz sayesinde organik trafiğinizin artış göstermesini beklemeden önce, bir AdWords kampanyası başlatabilir ve bu sayede kullanmış olduğunuz anahtar kelimeler arasında büyük potansiyele sahip kelimeleri tespit edebilirsiniz. Adwords aracılığıyla dönüşüm getiren kelimeleri de tespit edip bu kelimelere odaklanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden hem trafiğinizi hem de marka bilinirliğinizi arttırmak elinizde.

Ankara SEO Uzmanı Deneyimlerimizden Yararlanabilirsiniz

Bizler Ankara SEO alanında yapmış olduğumuz çalışmalardan elde ettiğimiz deneyimlerle web sitenizin rakipleriniz karşısında avantaj sağlayıp google arama motorunda üst sıralarda çıkması için gerekli tüm işlemleri yapmaktayız.

Ankara SEO için lokasyon bazlı SEO çalışmalarımızda hem masaüstü sitenizi hemde mobil sitenizi inceleyip gerekli teşhisleri koyduktan sonra tedavi sürecine başlıyoruz.

Ankara SEO hizmeti sürecinde siteniz için hem iç seo hemde dış seo için , masaüstü ve mobil web sayfanızda gerekli işlemleri yapıyoruz.

Sizde sitenizi inceleyip iç ve dış seo alanında eksikliklerinizin belirlenip SEO çalışması yaptırmak isterseniz bizimle hemen 0312 4185066 nolu telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin : Facebook Twitter | WordPress

Aşağıdaki PDF Belgesini bilgisayarınıza indirerek doldurabilir, işiniz ve hizmet talebinizle ilgili detayları yazarak mail olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Belgeniz tarafımızca incelendikten sonra dönüş yapılacaktır.

İçerik Kraldır

Web sitelerinin google arama motorlarından üst sıralarda olabilmesi için aslında en önemli olan konu özgün içeriktir. Web sitenizde sunduğunuz ürün veya hizmeti doğru bir şekilde ziyaretçilere anlatmanız gerekir. Her yazının en az 300 kelime olması anahtar kelime ile başlaması ve yazının içinde %1,5 oranında anahtar kelimenin geçmesi gibi doğru yöntemlerle yazılarının hazırlanması gerekir.

Ek olarak site içeriğiniz sadece yazılardan oluşmamalı yazınızı ziyaretçilerin ilgisini çekecek görsellerle süslenmeli ve hatta ürün veya hizmetinizi tanıtan bir videonun da bulunması sitenize artı puan katacaktır.

Ankara SEO Hizmeti
Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Site İçi Optimizasyon

Sitenizin tüm iç seo yönergelerine uygunluğu analizi yapılıp eksikliklerinin giderilmesi.

Site Açılış Hızlandırma

Gerekli tüm ayarlamalar yapıldıktan sonra site açılış hızınız 4 saniyeye düşer.Hızlı çalışır.

Mobil Uygunluk (tablet,telefon)

Tüm mobil cihazlarda (tablet,telefon) siteniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Anahtar Kelime Takibatı

Seçilen anahtar kelimelerin sıralama konumları aylık sürekli olark takip edilir ve raporlama sunulur.

Kaliteli İçerik

Sitenizin tüm içerikleri alanında uzman metin editörleri tarafından hazırlanır.

Sosyal Medya

İçerikleriniz sosyal medya platformlarında paylaşım ve takipleri sürekli olarak yapılır.

SEO Fiyatları

Siteniz ve sektörünüz için en uygun SEO çalışması belirlenip aylık düzenli olarak uygulanır.

Seo Uzmanı

Hafta içi mesai saatlerinde SEO uzmanımız ile görüşebilirsiniz. 0312 4185066

Seo Analizi Yapalım

1500 ₺ Bir Defa

Uygun Meta Tag Raporu

İçerik Html Oranını Raporu

Backlink Raporu

Htaccess Raporu

Hız Analiz Raporu

Envanter Sıkıştırma Raporu

Anahtar Kelime Raporu

Trafik Raporu

Sosyal Medya Platform Raporu

Rakip Analiz Çalışması

Seo Paket 1

2000 ₺ Aylık

Tüm Seo Analizleri

İç Seo İyileştirmeleri

Anahtar Kelime Takibatı

Aylık Raporlamalar

Haftalık 2 Adet Blog Yazısı

——————–

——————–

——————–

——————–

——————–

Seo Paket 2

5000 ₺ Aylık

Tüm Seo Analizleri

İç Seo İyileştirmeleri

Anahtar Kelime Takibatı

Aylık Raporlamalar

Sosyal Medya Takibi

Backlink Çalışması

Haftalık 2 Adet Blog Yazısı

——————–

——————–

——————–

Seo Paket 3

7000 ₺ Aylık

Tüm Seo Analizleri

İç Seo İyileştirmeleri

Anahtar Kelime Takibatı

Aylık Raporlamalar

Sosyal Medya Takibi

Backlink Çalışması

Haftalık 3 Adet Blog Yazısı

Ayda 1 Defa İçerik Video

Ayda 1 Defa Landing Page

Rakip Analizleri

Menü