İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım ile işinizi geliştirebilirsiniz. Sizin de mevcut işinizi geliştirmeye ihtiyacınız varsa İstanbul web tasarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada geleceğe yatırım yapmak için neler yapabileceğinizi ekibimiz ile görüşebilir ve en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Projenin başından sonuna kadar her aşamada kontrol edebilir ve istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Ekiplerimiz aklınızdan geçenleri dinler ve sizi tanımaya çalışır. Yer aldığınız sektörün dinamiklerine ve ihtiyaçlarına göre belirlenecek taslak üzerinde yapılan çalışmalar en temiz kodlama eşliğinde sunulurken en hızlı şekilde tamamlanmaktadır.

Web Tasarım Ajansı İstanbul

Projenin içeriğine göre belirlenen bütçe sonrasında onay alınması halinde geliştirme çalışmaları başlar ve tarafınıza yapılan düzenli bilgilendirmeler ile siz de İstanbul web tasarım ayrıcalığından

Web Tasarım Ajansı İstanbul
Web Tasarım Ajansı İstanbul

yararlanmaya başlarsınız. Çalışmalar sona yaklaşırken test çalışmaları başlayacak ve bu aşamada kullanıcı deneyimleri dikkate alınacaktır. Gerekli incelemelerin yapılması ile birlikte tespitler yapılır ve düzenlemelerde hızlı bir şekilde uygulamaya alınır.

Hayata geçirilen projeniz ile siz de gelecek için yapacağınız yatırımları kullanmaya ve geri dönüşümlerini almaya başlarsınız. Ekiplerimiz için önemli olan en doğru ve kullanışlı projenin ortaya çıkmasını sağlamak olacaktır. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da etkili olan web tasarım firması ekiplerimiz kullanım esnasında yaşanacak sorunlarda veya güncellemelerde de yanınızda olacaktır.

İstanbul Web Tasarım ile işinizi Geliştirebilirsiniz

Özgün ve profesyonel çözümler eşliğinde tamamladığımız İstanbul web tasarım hizmetleri ile siz de hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. En kaliteli şekilde ve maksimum özenle hazırladığımız projeler, sizin istediğiniz şekilde sunulur. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile yapmak istediklerinizi en ideal şekliyle hayata geçirmek için çalışırız.

Sunduğumuz hizmetler mobil cihazlar ile de uyum sağlamaktadır. Müşterilerimizin dijital platformdaki tüm ihtiyaçlarına tam donanımlı olarak cevap vermek için çalışmaktayız. Tasarım ve teknolojiyi olması gerektiği şekilde harmanlamak ekiplerimizin başarı sağladıkları bir alandır.

Web tasarım süreci öncelikle eğer varsa logonuz ve kurumsal renkleriniz baz alınarak yoksa kurumsal kimlik çalışması yapılarak akabinde internet sitenizin taslağı hazırlanmaktadır.Hazırlanan 2 veya 3 taslak müşteriye sunulur ve müşterinin istekleri doğrultusunda taslaklar revize edilir. Taslaklarların grafik revizeleri müşteri onay verinceye kadar devam eder. Taslakları onaylanan web sitesi artık kodlama aşamasına geçilir ve önceden belirlenen tüm modüller kodlama ile hazırlanır içerik demo olarak doldurulur. Son süreçte web sitenizin içeriğini yönetebileceğiniz site kontrol paneli hazırlanır böylelikle müşteride kendi sitesini kendisi rahatlıkla doldurup yönetebilir.

Bir web sitesinde aşağıdaki modüller bulunabilir ;

 • Sabit sayfalar (hakkımızda,kurumsal,misyon,iletişim vb.) panelden ekleme çıkarma yapılabilir.
 • Duyurular & Haberler
 • Hizmetler
 • Ürünler : Ürün listeleme ve detay sayfaları
 • Foto – Video Galeri
 • Anket , İnsan Kaynakları , İletişim Formu
 • Üyelik
 • Sepet (e-ticaret yapıları için)
 • Site Kontrol Paneli

ihtiyaçlara yönelik olarak yeni modüller eklenebilir. Hazırlanacak olan web sitesi ve web tasarım çalışmaları responsive olup tüm mobil cihazlarda uyumlu olacaktır.

Google Mobil Dostu Siteler
Google Mobil Dostu Siteler

Google Mobil Dostu Siteleri Sıralamada Üst Sıralara Çıkarıyor

Google 2018 yılında mobil dostu siteleri yakından ilgilendiren bir algoritma güncellemesi gerçekleştirmişti. Bu algoritma güncellemesi kullanıcıların talep ettiği bilgileri en alakalı biçimde sunan ve bunu mobil dostu yöntemlerle sağlayan siteleri ön plana çıkaracak bir yenilikti. Bu güncelleme sonrası web tasarım danışmanlık firmalarından hizmet alırken sitenizin mobil uyumluğu ve hız testi hakkında muhakkak optimizasyon yapılıp yapılmadığını öğrenmelisiniz.

Nitekim birçok kişi bu algoritmaya çoktan hazırdı ama hazır olmayanlar ise arama sonuçlarında gerilere doğru yönelmeye başladı. Bunun nedeni Google’ın sıralama sinyalleri arasında mobil dostu olmaya daha fazla önem vermesiydi.

 • Web tasarım Ataşehir
 • Web tasarım firmaları İstanbul Avrupa
 • Mecidiyeköy web tasarım şirketleri

arayışlarınızda web tasarım hizmetleri ile MGA Bilişim yanınızda.

İstanbul Web Tasarım

Profesyonel SEO Çalışmaları Kalıcı Başarı Sağlayabilir

2019 SEO Trendleri SEO endüstrisi için oldukça hareketli bir yıl olacak. Siz de oyunda yerinizi almak için bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Web sitenizin SEO çalışmalarını geleceğe yönelik bir şekilde geliştirmeye yardımcı olmak için, hiç beklemeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Web Tasarım olarak sizleri ve internet sitenizi daha iyi bir geleceğe hazırlıyoruz. 2019 SEO Trendleri sayesinde siz de 1 numara olabilirsiniz.

Profesyonel bir SEO çalışması sonrasında web sitenizin çektiği trafik ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır. Siz de arama motoru optimizasyonundan yararlanarak organik yollarla google da sitenizi üst sıralara çıkabilirsiniz. Seo nedir? Seo nasıl yapılır? gibi sorularınız hakkında daha detaylı bilgi almak ve SEO uzmanımızla görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel SEO Çalışmaları

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Modern Web Tasarım

Çağın gerekliliklerine cevap verebilen modern görünümlü web sitesi tasarımı.

Kullanıcı Dostu Design

Ziyaretçilerin her sayfadan kritik öneme sahip sayfalara ulaşabildiği UX yüksek siteler.

Mobil Uyumlu Responsive

Mobil kullanıcıların rahat görüntüleyeceği çok yönlü sayfa yapılandırması,

Kolay Admin Paneli

Sayfalarınızın tamamını anlaşılır arayüzle yöneten arayüze sahip kontrol paneli.

SEO Uyumlu Link

Arama motorlarına sayfanızı tam anlamıyla yansıtan URL yapısı.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal çizginizi yansıtan tasarımlar, sektörünüze uygun yapı.

Grafik Tasarım Desteği

İhtiyacınız olan görsel çalışmalar için profesyonel grafik tasarım desteği.

Güncelleme Hizmeti

Zaman içerisinde ihtiyaç duyduğunuz güncellemelere özel fiyatlı hizmet.

Adres : Esentepe Mah. Buyukdere Cad. Levent Loft No: 201 D: 119 Sisli İstanbul

Telefon: +90 212 282 83 85

E-Posta: info@mgabilisim.com.tr