Kurumsal Seo Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti, bir web sitesinin arama sonuçlarındaki sıralamasını yükseltme çalışmalarının sektörel ve marka odaklı olarak yürütülmesidir. Aynı zamanda söz konusu bir kurumsal kimliğin aynı çizgide ilerlemesi olduğu için de ekstra dikkat ve özveri gerektirmektedir.

Günümüz SEO çalışmalarında sosyal medyanın göz ardı edilemeyeceği de düşünüldüğünde ve kurumsal sayfalara girilebilecek içerik sayısının sınırlı olduğu göz önüne alındığında gerçekten her adımın kusursuz atılması gerektiği anlaşılacaktır.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Hizmeti dahilinde sunulan Kurumsal SEO Danışmanlığı mevcut web site ekibi bulunan firmalara atılması gereken adımlar konusunda yardımcı olunmasıdır. Gerekli çalışan kadrosuna sahip olmayan firmalara sadece SEO danışmanlığı yapılarak başarı elde edilmesi mümkün değildir.

Bu faktörün en önemli nedeni arama motoru optimizasyonlarının uygulamalar bütünü ve bir süreç olmasıdır. Bu süreç sağlıklı yürütülmediği müddetçe amaçlanan hedefe yaklaşma süresinin de uzayacağı unutulmamalıdır.

Kurumsal SEO Hizmeti Neleri Hedefler?

Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetiyle:

 • Web Sitenizin SEO Analizi
 • Mevcut Durumunuzun Profesyonel Detayları
 • SEO Eksikliklerinin Maddelendirilmesi
 • İlerlenecek Yol ve Yöntemlerin Belirlenmesi
 • Periyodik Aralıklarla Yeniden Kontrol Yapılarak Geri Dönüşlerin Test Edilmesi

sağlanmaktadır. Kurumsal SEO danışmanı uzmanları tüm bu konularda detaylı bilgi verme ve doğru analiz etme yetisine sahiplerdir.

Kurumsal SEO Nedir?

Kurumsal SEO Nedir sorusuna verilebilecek en kısa cevap, marka bilinirliğinizin ve internette bulunabilirliğinizin arttırılması odaklı arama motoru optimizasyonu olduğudur.

Search Engine Optimization kavramının doğmasındaki en büyük etken Google arama motoru olmuştur. Gerek bu nedenle gerekse de ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan servis olması nedeniyle kurumsal SEO çalışmalarının odak noktası Google SEO Hizmeti olmaktadır.

İnternet erişiminin yaygınlaşması, mobil cihazların akıllı olarak tabir edilen niteliklere sahip olmasıyla birlikte dijital dünyada var olmayan bir firmanın çok başarılı işlere imza da atsa da tam anlamda başarıya ulaştığını söyleyemeyiz.

Yakın geçmişe baktığımızda da bu tezi destekleyen pek çok örnek olduğunu görebiliriz. Bir anda atılım yaparak ön plana çıkan firmaların neredeyse tamamı bu konuda internet tabanlı platformlardan destek almışlardır.

Kurumsal SEO Hizmeti de bu atılımın yapılabilmesine zemin hazırlayan çalışmalar bütünüdür ve uzman kişiler tarafından yürütüldüğünde gerçekten oldukça tatmin edici geri dönüşler sağlamaktadır.

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti

Çizginize En Uygun SEO Hizmeti

Yazımızın en başında da belirttiğimiz gibi kurumsal search engine optimization çalışmalarının odak noktası markanız ve kurumsal kimliğinizi koruyarak gelişim sağlamaktır. Bu nedenle MGA Bilişim olarak çizginize en uygun SEO hizmeti vermeyi ilk kuralımız olarak kabul ediyor ve uyguluyoruz.

Sosyal medya paylaşımlarınızdan, web sitenize yüklenen içeriklere kadar tüm çalışmalar titizlikle değerlendirilerek uzman editör kadromuz aracılığıyla yayına alınmaktadır. Kurumsal SEO Stratejisi konusunda sizlerden tarafımıza iletilen işiniz veya hizmetlerinizle ilgili dökümanlar oldukça değerlidir.

Tüm çalışmaların orijinal veri ve belgelerle yürütülmesi için kesinlikle kendi işinize ait fotoğrafları ve dataları kullanmayı tercih ediyoruz.

Kurumsal SEO Uzmanı Deneyimli Ekip

SEO hizmeti veren firmalar arasında MGA Bilişim olarak alanında son derece deneyimli ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Arama motorları kullanıcılarına daha doğru sonuçları gösterebilmek adına algoritmalarını sürekli değiştirmektedirler.

Algoritma değişikliklerini mevcut web sitelerimizde deneyimleyerek sizlere en doğru stratejileri uygulamaktayız.

 1. Sektör Araştırması
 2. Rakip Analizi
 3. Anahtar Kelime Tespiti
 4. İç SEO Uygulamaları
 5. Dış SEO Uygulamaları
 6. SEO Uyumlu İçerik Üretimi
 7. Sosyal Medya Yönetimi
 8. Google Reklam Verme ve Adwords Yönetimi

gibi dijital çalışmalarda ihtiyaç duyacağınız tüm konularda hizmet almak ve fiyat teklifi istemek için bizleri arayabilirsiniz.

Menü