para kazandıran uygulamalar

Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar geçmişte gerçek hayattaki birtakım aktivitelerden oluşurken günümüzde tamamen internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Girişimcilerin sağladıkları birçok imkan sayesinde insanlar ek kazan sağlayabiliyorlar.

Para kazandıran uygulamalar arasında istediğinizi tercih ederek, en karlı olanı bulabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla uygulama ile daha çok para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Sizler için en karlı uygulamaları inceleyerek fikirlerimizi rehbere dönüştürdük.

Para kazandıran Uygulamalar

Money App

Her telefon için uyumlu bir uygulama olan Money App, birçok konuda kullanıcılarına para kazandırmayı hedefliyor. Bunlardan birkaçını sayacak olursak, bir şeyler hakkında yorum yapma, size verilen oyunları test etme, gittiğiniz yerlerdeki gerekli görevleri yapmaktır. Kısacası tüm bunlar herkesin yapabileceği, zamanınızı almayan uygulamalardır.

Tapporo

Uzun yıllardır para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Tapporo, video izleme ve uygulama denemesiyle kazanç sağlamaktadır. Kullanıcılar daha fazla kazanç elde etmek istediklerinde uygulama için referans sistemini kullanabiliyorlar. Davet ettiğiniz her bir kişi size 50 cente varan ücretler kazandırabiliyor.

Whaff

Money App uygulamasında bulunduğu gibi size birden fazla yol ile kazanç sağlama imkânı sunuyor. Fakat kullanıcıların en çok tercih ettiği yöntem uygulamanın sunduğu oyunları indirmek ve bu oyunlarda belirli görevleri yapmaktır. Örneğin bir oyunda 5. Seviyeye geldiğinizde 50 cent ve 1 dolar arasında ödeme alabiliyorsunuz. Ödemelerin hesaba yatması konusunda da oldukça titiz davranıyorlar.

Google Ödüllü Anketler

Mobil cihaz kullanıcılarının birçoğunda yüklü olan Google Ödüllü Anketler, size çeşitli anketleri sunarak para kazanma fırsatı yaratıyor. Belirli günlerde ortalama 30 saniyede tamamlayabileceğiniz bu anketler, 20 kuruş ile 60 kuruş arası kazanç sağlayabiliyor. Bu kazançlar hesabınızda bir sene tanımlı kalıyor ve Google Play üzerinde istediğiniz uygulamada harcamanıza olanak sağlıyor.

Artiway

Alışveriş tutkunlarının en seveceği uygulamalardan birisi de Artiway’dır. Alışveriş yaptırarak para kazandıran Artiway, ülkemizdeki birçok e-ticaret sitesiyle anlaşması olduklarından, her kullanımda size ödeme yapabilmektedir. Bu kazançları ise uygulama üzerinden yapacağınız alışverişte alabiliyorsunuz. Her e-ticaret sitesinin ayrı bonusları bulunmaktadır.

Airbnb

Ülkemizde adı yeni duyulmaya başlayan Airbnb, size oda kiralayarak para kazanma fırsatı tanımaktadır. Eviniz büyükse ve birkaç odasını hiç kullanmıyorsanız, bu uygulama tam size göre. Gerekenleri yaparak ilanınızı yayınladıktan sonra geriye arkanıza yaslanmak kalıyor. Evinizin odasını beğenen herhangi bir müşteri size ulaşarak, anlaşma önerebiliyor. Odanızın çok lüks olmasına hiç gerek yok. Bazı insanlar sadece konaklamak için günübirlik kiralama yapabilmektedir.

Slidejoy

Evden dışarı bile çıkmadan para kazandıran Slidejoy, bunun için telefonunuzun kilit ekranına ihtiyaç duyuyor. Uygulamayı indirdikten sonra kilit ekranında farklı reklamlar görünmeye başlayacaktır. Bu reklamlara tıklamanıza gerek yok. Sadece reklam uyarısı geldiğinde ekran kilidinizi açmanız yeterlidir. Bu sayede aylık 10-30 dolar arası kazanç sağlamanız mümkün.

Pact

Para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Pact, sizi hem zinde yapacak hem de vücut geliştirmenizde yardımcı olacaktır. Çeşitli fitness görevleri ile para kazanma imkanı sunan uygulama, planlarınızı uygulamanız ile doğru orantılı olarak ödeme yapacaktır. Yaptığınız her uygulamayı fotoğraflarla desteklemeniz gerekiyor. Uygulamayı kandırmaya çalışmak ödeme alamamanıza neden olacaktır.

BookScouter

Bu uygulama sizlere kitaplarınızla para kazandıracaktır. Eski veya hiç kullanmadığınız onlarca kitabınız varsa bunları satarak kazanca dönüştürebilirsiniz. Bunun yanında kullanıcılardan kitaplar alarak bunları kar koyarak farklı yerlerde satabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kitabın güncel fiyatını ve sağlamlık durumunu araştırmalısınız.

App Trailers

İsminden de anlaşılabileceği üzere insanlara videolar izleterek kazanç vaat eden bir uygulamadır. Bu videolar bazen fragman bazen de tanıtım videoları olabiliyor. Çeşitli müzikleri de dinleyebilir ve bulunan reklamlara tıklayarak hesabınıza puan tanımlayabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu tarihlerde puanlarınızı paraya çevirerek paypal hesabınızdan aktarabilirsiniz.

Swagbucks

Anket doldurma, video izleme, oyun oynama, uygulamanın sunduğu arama motorlarını kullanmak ve önerilen sitelerden alışveriş yapmak Swagbucks’ın puan toplamak için sunduğu önerilerden birkaçı. Kazanılan puanların ismi SB’dir. Bu puanları ise hediye kartına dönüştürebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse 5 Euro’luk bir Amazon hediye kartı 700 SB’dir. Ne kadar çok aktiviteyle uğraşırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz.

Letgo

Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan uygulamalardan bir tanesi olan Letgo, size kullanmadığınız eşyalarınızı satma imkânı tanıyor. Tabi dilerseniz ikinci eşya da alabilirsiniz. Aldığınız bu eşyaları kar ile başkalarına satabilirsiniz. Eski çatal-bıçak setinizi, radyonuzu veya mobil cihazınızı satabilirsiniz. Uygulama içerisinde sadece gıda satışı yasaktır.

TaskRabbit

Ufak işlerle uğraşmaktan zevk alıyorsanız TaskRabbit tam size göre. Evinizde boş vaktiniz çoksa belirlediğiniz saatler üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Ülkemizde tam olarak bilinmese de benzerlerini bulmak oldukça kolay.

DV Closet

Moda tutkunlarının vazgeçemeyeceği uygulamalardan birisi de DV Closet. Kıyafetleri birbirleriyle ve aksesuarlarla kombin yaparak para kazanabilirsiniz. Yaptığınız kombinleri insanların beğenisine sunabiliyorsunuz. Kazanacağınız ücret referanslarınıza bağlı olarak değişecektir. Uygulamanın mottosu ise herkesin bir stilist yeteneğine sahip olmasıdır.

Kango

Uber’in farklı bir versiyonu olan Kango, daha çok küçük çocuklara hizmet götürerek kazanç sağlamanızı vaat ediyor. 18 yaş altı çocukları evlerinden alarak para kazanma fırsatı sunan uygulama, güven teşkil etmesi açısından aileler tarafından anlık olarak izlenebilmektedir. Ya da gerektiğinde sürücüye ulaşabilmektedirler. Uygulamayı Android ve iOs cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Mobrog

Mobil cihazınızla anket doldurma uygulaması olan Mobrog, size çevrimiçi anket bulunduğunda bildirim göndermektedir. Uygulamayı indirdikten sonra profilinizi doldurabilirsiniz. Lakin çıkan sorulara dürüstçe cevap vermelisiniz. Çünkü uygulama, sorduğu soruları profiliniz ile eşleştirerek size göndermektedir. Bu nedenle yanlış bir cevapta anket dışı kalabilirsiniz.

Field Agent

Size mağazaları inceleyerek gözlem yapma görevi veren uygulama, fiyatlardan ürün fotoğraflarına kadar isteklerde bulunuyor. Bu sayede her firma, denetim için personel tutmak yerine bu yöntemle kar edebiliyor. Yaptığınız görevleri belirlenen tarihlerde EFT olarak banka hesabınıza alabilirsiniz.