turkcell bedava internet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları ile kullanıcıların yüzleri güldürüyor. Farklı işlemleri yaptığınızda kazanacağınız bedava internetle dilediğiniz her yerden internete girebiliyorsunuz. Turkcell’den bedava internetin nasıl kazanılacağını merak edenler için bazı ipuçlarını derledik.

Turkcell kullanıp da bedava internet imkanlarının bulunduğunun farkında olmayanların sayısı çok fazla. Bu kişiler, aslında neler kaçırdıklarının farkında değil. Birkaç küçük işlemle farklı miktarlarda internet kazanabilirsiniz. Fazladan para harcayıp da internet paketi almaktansa Turkcell bedava internet ile sanal alemin keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell, farklı kampanyalarla bedava internet kazandırıyor. Eğer paketinizdeki internet miktarı yetmiyorsa Turkcell’in kampanyalarından yararlanarak bedava internet sahibi olabilirsiniz. Yani tarife aşım bedellerini ya da yeni paket alıp da yüksek ücretler ödemeden internete girebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile “Salla Kazan”

“Salla Kazan” uygulamasıyla her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız hat sahiplerine sunulan bu imkan, Turkcell Hesabım uygulamasının içerisinde bulunuyor. Her Cuma, kampanya yenileniyor bedava internetin keyfini sürüyorsunuz. Uygulamayı indirdiğiniz an, doğrudan 1 GB internetin sahibi oluyorsunuz.

Dergilik Uygulaması ile Bedava İnternet

Dergilik uygulamasını ilk kez indirenler, 1 GB internet paketi kazanıyor. Bunun dışında yalnızca Dergilik uygulamasında kullanmanız için de 5 GB internet hediye ediliyor.

BİP Uygulamasıyla Bedava İnternet

BİP uygulamasını indirip Enflasyonla mücadele kanalını takip etmek suretiyle 45 lira ve üzerinde yüklerseniz 2 GB internet kazanabiliyorsunuz. Yine aynı uygulamada bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip ederseniz işaret edilen yerlere girmeniz durumunda hediye internet kazanabiliyorsunuz. Bu kanalı günlük olarak takip edenler de bir günlüğüne 1 GB internet kazanabiliyor. BİP uygulaması içinde yer alan “Kim 1 GB İster?” bilgi yarışmasında başarı sağlarsanız 1GB internet kazanabiliyorsunuz. Yarışmada toplamda 15 soru var, soruların doğru cevabını vermeniz durumunda internet keyfini yaşıyorsunuz.

Otomatik Ödeme Talimatıyla Bedava İnternet

Bireysel faturalı hat kullanıcılarının dahil olabileceği bu kampanya oldukça bereketli. Otomatik ödeme talimatının ardından yapılan ilk otomatik ödemede bir haftalığına 5 GB internet kazanıyorsunuz.

Sim Kupan Biriktirerek Bedava İnternet

SİM uygulamasını indirip her gün yüklenen kuponları toplayan kullanıcılar, bedava internet kazanabiliyor. Kuponlar saat 10.00’da uygulamaya yüklenmektedir. Buna göre

  • 15 kupon biriktirerek 1 GB
  • 30 kupon biriktirerek 2 GB
  • 45 kupon biriktirerek 3 GB
  • 60 kupon biriktirerek 4 GB

kazanabiliyorsunuz.

Banka Yüklemelerinde Bedava İnternet

Bankaların ATM’lerinden, mobil ve internet şubelerinden ya da çağrı merkezinden yapacağınız TL yüklemesi bir ay boyunca kullanmanız için 1 GB internet olarak size dönüyor.

Trabzonsporlulara Özel Bedava İnternet

Trabzonsporlular için 61CELL Gol TS yazarak 2200’a mesaj attığınızda ücretsiz GollerCepte Premium aboneliği başlatabilir ve 200 MB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell PayCell ile Bedava İnternet

Turkcell PayCell kartınıza 100 TL yüklerseniz 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu işlemi bir sene içinde 3 kere yapma hakkınız var.

Ankara SEO Hizmeti

Turkcell GNÇ Çatlat ile Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulamasının içinde bulunan ÇATLAT kısmına girip kampanyaya katılırsanız haftada 2 kez bedava internet kazanabilirsiniz.

Yaani ile Bedava İnternet

Turcell Yaani uygulamasını telefonunuza indirerek 1 tane arama gerçekleştirmek suretiyle 1 hafta geçerli internet hediyesi kazanabilirsiniz.