COVID-19 için Temas İzleme

Tüm dünyayı saran ve ülkeler tarafından büyük kayıplar yaratan COVID-19 pandemisi küresel bir kriz olarak karşımızda durmaktadır. Önemli bir sorun olarak bu pandemi, beraberinde de temas sorunları da getirmektedir. COVID-19 için temas izleme, virüsün bulaş riskini azaltır ve çalışanlarınız arasında sağlıklı koruma sağlamaktadır.

inContact filyasyon ve izolasyon takip sistemimiz sosyal mesafeyi otomatik olarak saptar ve insanların birbirine yaklaşmasını engellemektedir. Sosyal mesafenin aşılması durumlarında virüsün bulaşma olasılığı da artmaktadır.

COVID-19 için Temas İzleme Sistemi Nasıl Çalışır?

Sosyal mesafe günümüzde pandeminin bulaşma riskine karşı alınabilecek en önemli önlem olarak bilinmektedir. Koronavirüs mevcut koşullarda havadan ve temas ile bulaşmakta olduğu için çalışanların bulunduğu iş ortam koşullarına bağlı olarak bulaşması da kolay olabilmektedir. Kişiler arasında temasın önlenmesi için sosyal mesafenin korunması gerekir. Bu noktada devreye giren COVID-19 için Temas İzleme sistemimiz, virüsün yayılmasını önlemektedir.

Mesafelerin uzak ancak sağlıklı yarınların yakın olduğuna inandığımız bu günlerde dikkat etmek için inContact sosyal mesafe sağlayan sistemimiz ile sağlığınızı koruyun. Kişiler arasında uygun mesafeyi ayarlayan bu cihazımız enfekte olma olasılığını minimum seviyelere indirmektedir. Olası bir enfeksiyon durumunda ise enfekte olan kişinin çevresinde bulunan temasta bulunduğu kişiler de kolaylıkla tespit edilerek koruma sağlanabilmektedir. inContact, bluetooth sistemi ile bir bulaşma da yakın çevredeki insanlara bildirerek risk gruplarını otomatik olarak tanımlar ve yayılma oranını kontrol altına almaktadır. Sistem üzerinden bildirim mekanizması bulunmasıyla kişilerin işyerinde mesafelerini korumasına olanak sağlamaktadır. Hızlı ve kolay kuruluma sahip olan inContact, tüm koşullara uygun olarak çalışabilmektedir. Giyilebilir teknolojiye sahip olmasıyla kemere veya boyuna takılarak kullanılabilmektedir.

inContact Filyasyon ve İzolasyon Takip Sistemi Özellikleri

inContact sosyal mesafe izleme sistemimiz ile sağlığınızı koruyun. Kolay kullanım ve giyilebilir teknolojisi 4A Labs kalitesi ve tecrübesiyle geliştirilmiştir. İzolasyon gerektiren çalışma ortamlarında sistem özelliklerine bağlı olarak bildirimler gönderir ve raporlar paylaşır. inContact sosyal mesafe takip sistemimiz şu özelliklere sahiptir;

  • Düşük enerji WI-FI ve RF teknolojisi kullanımı ile konum takibi olmadan izleme sağlar.
  • Enfeksiyon durumlarında yakın mesafede çalışanları rapor ederek risk gruplarını otomatik olarak tanımlar.
  • Anonim profiller ile risk takibi sağlar.
  • Hızlı, kolay ve ergonomik kullanıma sahiptir.
  • Sosyal mesafe konusunda farkındalık sağlar.
  • Bildirim sistemi ile sosyal mesafeleri otomatik olarak korur.
  • Etkileşim oranları ölçer ve geçmişe dönük olarak raporlama sağlar.

Birçok özelliğe sahip inContact sosyal mesafe izleme sistemi ile çalışanlarınızın sağlığını koruyun. Kontrol paneli ile bulaşıcı hastalık risklerine karşı değerlendirme yapabilir, gerekli önlemleri sorunlar gerçekleşmeden alabilirsiniz.