Profesyonel web sitesi fiyatları

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Profesyonel web sitesi fiyatları birçok firmanın merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Firmaların istekleri doğrultusunda hazırlanan sitelerin net bir maliyetini söylememiz mümkün değildir. Kişiden kişiye değişebilen talepler belirlendikten sonra fiyat listesine ulaşılması mümkündür.

Profesyonel web sitesi fiyatları için sabit bir tarife sunulması mümkün değildir. İstenilen web sitesinin hangi amaç için tasarlandığı, hangi kitlelere ulaşmak istediği, web sitesi dahilinde hangi hizmetleri ve araçları sunmayı planladığı kararlaştırıldıktan sonra net bir fiyat sunulabilmektedir. Siz de profesyonel bir web sitesine sahip olmak için MGA Bilişim’in iletişim adreslerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Günümüzde firmalar birçok işlemini internet üzerinden online şekilde yapmaktadır. İnsanlar online ortamda bu kadar yoğun zaman geçirmesinden dolayı ticaretin ve diğer hizmetlerin internet ortamında olması ve her firmanın bir web sitesine ihtiyaç duyması anlamına gelmektedir. Bu nedenden dolayı birçok firma web sitesine sahip olmaktadır.

Web sitesi kurmak için domain ve hostinge sahip olunması gerekmektedir. Web sitesinin olmazsa olmazı olan bu iki temel terim, sitenin adını ve adresini belirlemenizde, kaydettirmenizde ve sitenizin depolanacağı alanı kiralamanız için yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerden sonra CMS denen platformda kurulumu yapılması gerekir. Daha sonra tema ve eklentiler yardımıyla istediğiniz işlevselliğe ve tasarıma sahip olabilirsiniz. Bir web sitesi kurarken yapmanız gereken gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar;

 • İsim ve alan adı seçimi yapmanız
 • Alan adı kaydı oluşturmanız
 • Hosting kaydının yapılması
 • Sitede bulunan içeriklerin oluşturulması
 • Sitenin işlevselliği belirlenmesi
 • Sitenin pazarlaması

gibi dikkat edilmesi gereken adımlar bulunmaktadır. Bu işlemleri yaparken profesyonel web sitesi hizmeti veren bilişim şirketlerinden yardım almanızı önermekteyiz. Başta kolay bir işlem gibi gözükse de profesyonel ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. MGA Bilişim olarak web tasarımı ve web yazılımı sektöründe, profesyonel ekip arkadaşlarımız ile beraber sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Siz de profesyonel web sitesine sahip olmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Profesyonel web sitesi fiyatları

Ankara Web Tasarım

Web tasarımı, görseller ve metinlerden oluşan içeriklerin ziyaretçilere bir düzen içerisinde sunulmasına denmektedir. Web sitesi tasarımı, web tasarım projesi veya web sitesi yapımı gibi tanımlarda, web tasarımı ile eş anlamda kullanılmaktadır. Web tasarımı yapılırken uygulanan işlemler;

 • Projenin belirlenmesi
 • Kurumsal bir kimlik çalışması
 • Grafik tasarım çalışması
 • Web sayfalarının kodlanması
 • İçerik yönetimi entegrasyonu
 • Web sitesinin test aşaması
 • Web sitesinin yayınlanması

gibi aşamalardan geçerek hazırlanmaktadır. Proje belirlenirken ihtiyaç duyulan konular incelenmektedir. Web sitesinin yapılış amacı, kişi ya da kurumu tanıtmak olabildiği gibi firmanın ticari faaliyetlerini ön plana çıkarmak da olabilmektedir. Bu nedenden dolayı rakip analizi de yapılması gerekmektedir. Web sitesi hazırlanırken firma logosu belirlenmesi gerekmektedir. Bunun nedeni ise kurumsal bir kimliğin sahip olunduğunu ifade etmektedir.

Bir web sitesi için en önemli işlem tasarımdır. Web sayfalarında kullanılacak resim, fotoğraf, grafik gibi görseller özenle hazırlanarak uygun ve doğru yerlerde konumlandırılmalıdır. Bu sayede sayfaya gelen ziyaretçiler sıkılmadan ve rahat bir şekilde zaman geçirebilmektedir.

İstediğiniz web sitesini özel yazılımlar kullanılarak hazırlanmasını istiyorsanız; HTML, CSS, JavaScript, SQL, PHP, Python ve ASP gibi yazılım dilleri kullanılması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı bir yazılım şirketiyle çalışmanız gerekmektedir. Ankara merkezli olan MGA Bilişim, bünyesinde bulunan yazılım mühendisleri tarafından sizlere özel yazılım ile gerçekleştirilen web sitelerini sunmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda hareket edilerek baştan aşağı firmanıza özel bir web sayfası yapılabilmektedir. Siz de özel yazılımlar ile hazırlanan web sitelerine sahip olmak için MGA Bilişim’in iletişim numaralarından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel web sitesi fiyatları

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları ve Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarımı, markaların ya da kurumların hedefleri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Firmaların istekleri doğrultusunda hizmetler belirlenmektedir. Bu hizmetler, uzman kişiler tarafından sizlere sunulmaktadır. Markalara yapılan her dijital çalışma o markanın değerini yükseltmektedir. Dijitalleşme yolunda hızlı adımlarla büyüyen bu sektörde kalıcılığınızı sürdürebilmek için bu çalışmalara ihtiyaç duyulmaktadır. MGA Bilişim olarak sizlere özel web çözümleri sunmaktayız. Sadece web tasarım ve web yazılım konusunda değil; birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza SEO hizmeti de sunmaktayız. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.