PTT kargo takip iletişim

PTT Kargo İletişim

PTT kargo iletişim yoluyla kargonuzun güncel durumunu takip etmek artık çok kolay. Web servislerinden yararlanarak kargonun nerede olduğu öğrenilebileceği gibi kaliteli hizmet veren telefon hatlarından da bilgi alabilmek mümkün.

PTT kargo iletişim için Türkiye’nin her yerinden 444 1 788 PTT kargo iletişim numarası telefonu 7/24 arayabilirsiniz. PTT şubelerinin telefon numaralarına da erişerek paketinizin geleceği şubeden doğru bilgileri alabilirsiniz.

PTT En Yakın Şube Nerede?

Mobil iletişimin ve dijital sistemlerin gün geçtikçe daha da ilerlediğini görüyoruz. Firmaların hizmetleri de bu ilerlemeleri yakından takip etmek zorunda kalıyor ve kendilerini yeniliyorlar. GPS konum sistemi dünyanın dört bir yanında aktif olduğundan beri, lojistik firmaları da kendi sistemlerini buraya entegre etmeye başladılar.

PTT kargo takip iletişim sistemlerinden en faydalı olanı, konum ve adres bilgilerinden yola çıkarak en yakındaki PTT şubesini gösteren En Yakın PTT uygulaması. Sadece adres bilgilerine göre değil, aranılan şubeyi ATM, şube ya da KargoMat olarak da ayrıntılı bir şekilde belirlemek mümkün. http://enyakinptt.ptt.gov.tr/Enyakinptt/ adresinden ulaşılabilen sistem, istenilen şubeyi tespit ettikten sonra o noktaya nasıl gidileceğini de anlatan yol tarifi hizmetini de sağlamaktadır.

PTT Kargo ile Sorunsuz Gönderi

Müşteriler, kargo taşımacılığı hizmeti aldıklarında bazı sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Gönderinin yanlış adrese gitmesi, yolda kaybolması, eve teslim sürecinde sorunlar yaşanması ya da paketin içerisindekilerin zarar görmesi gibi durumlar bunlardan sadece birkaçı. Bu sorunlar yaşandığında düzgün bir hizmet almak ve çözüm yollarını araştırmak da sorun olabiliyor. Bazen firma telefonlarına ulaşılamıyor, bazen de ulaşılsa bile yetkili kişilerin ilgisizliği yüzünden talepler karşılanamıyor.

PTT kargo iletişim hizmetleri, üstün kalite yönetmeliği ve seçkin personelleriyle her daim sorunları çözmek için müşterilerinin yanında. PTT müşteri hizmetleri temsilcisi sizlerin sorunlarını anlamak ve size en uygun çözümleri sunmak için 7 / 24 telefonlarınıza cevap veriyor. Artık telefon başında dakikalarca beklemeden, yetkili birine ulaşmak için pek çok kişiyle konuşmaya gerek kalmadan kargonuzla ilgili her türlü sorunu çözebilmeniz mümkün. İki asra yakın tecrübesiyle PTT, her zaman olduğu gibi en yakın çözüm ortağınız.