Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO danışmanlığı Ankara reklam ajanslarının verdiği bir hizmettir. SEO hizmeti web sitelerinin Google ve Yandex gibi arama motorlarında daha iyi sonuçlar almasını sağlamak amacıyla yapılır.

Ankara SEO Danışmanlığı web sitelerinin iyileştirilmesi amacıyla yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. Arama motorları kullanıcılarına en iyi içeriği sunma mantığına göre çalışır. Bu yüzden web sitelerinin de daha üst sıralarda çıkabilmesi için belli kriterleri yerine getirmesi gerekir.

Ankara SEO Danışmanlığı Hizmeti

Web siteleri ticari veya kişisel kullanım amacıyla tasarlanabilen dijital mülklerdir. Web siteleri günümüzde özellikle şirketler için hayati öneme sahiptir. Bir markanın bilinirliğini artırması, ürettiği ürün/hizmetin pazarlanabilmesi için mutlaka bir web sitesine sahip olması gerekir. Fakat web sitesi tek başına firmaya katkı sağlamaya yetmez. Web sitesinin arama motorlarında da listelenmesi gerekir. Aksi halde web sitesi ve web sayfaları dijital dünyanın sonsuz boşluğunda kaybolup gidebilir. Bu da web sitesinden alınması gereken verimin alınamaması anlamına gelir.

SEO’nun önemi de tam olarak burada ortaya çıkar. SEO nedir? SEO web sitelerinin arama motorlarında yapılan aramalarda daha iyi sonuçlar elde edebilmesi amacıyla yapılan optimizasyon çalışmasıdır. SEO çalışmasıyla web siteleri kullanıcı dostu hale getirilir. Çünkü arama motorlarının çalışma prensibi kullanıcıya en alakalı sonuçları (web sitelerini) göstermektir. Bu yüzden arama motorları sürekli olarak yeni güncellemeler yapar ve arama motoru kullanıcısına tam olarak aradığı içerik, ürün veya hizmeti sunmayı amaçlar. SEO danışmanlığı da SEO ajanslarının firmalara sunduğu hizmetlerden biridir. Web sitenizin daha görünür olup daha yüksek sıralarda listelenebilmesi için SEO danışmanlığı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara SEO Danışmanlığı
Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Ajansı

SEO web sitesi sayısının kısa sürede yüksek sayılara ulaşması sonucu ortaya çıkmış bir hizmettir. Neticede arama motorunda yapılan anahtar kelime bazlı arama sonucunda web sitelerinin sıralanması gerekir. Bu sıralamanın da bir dizi kurala ve mantığa göre yapılmalıdır. Arama motorlarının bu noktada en çok önemsediği kriter kullanıcı memnuniyetidir. Arama sonucundan memnun kalan kullanıcı aynı servisi kullanmaya devam eder. Bu yüzden SEO çalışması detaylı bir çalışma olmakla birlikte içerisinde birçok farklı uygulamayı barındırır.

Biz MGA Bilişim olarak Ankara’nın en eski SEO ve web tasarım ajanslarından biriyiz. Şimdiye kadar farklı sektörden birçok firmaya SEO hizmeti sunup SEO danışmanlığı verdik. Alanında deneyimli farklı ekiplerden oluşan kadromuzla iş ortaklarımıza dijital stratejiler çiziyoruz. Çünkü belli bir strateji dahilinde yapılmayan hiçbir SEO çalışmasının başarıya ulaşmayacağını biliyoruz. Web tasarım ve SEO hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SEO Hizmeti

SEO hizmeti dijital dünyada özellikle arama motorlarında varlık gösterebilmek amacıyla alınan bir hizmettir. SEO çalışması olmadan web sitelerinin organik trafik alması oldukça zordur. Bu yüzden marka ve işletmelerin SEO’ya gereken hassasiyeti göstermeleri önemlidir. SEO’nun firmalara sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • SEO markanın piyasada daha fazla bilinmesini sağlar
  • Şirketlerin ürettiği ürün veya hizmetin satış miktarını yükseltir
  • Hedeflenen potansiyel müşteri kitlesine ulaşmayı kolaylaştırır
  • Google Ads gibi reklam giderlerinin maliyetini düşürür
  • Web sitelerinin organik olarak üst sıralarda çıkmasını sağlar
  • Sektördeki bilinirlik ve pazar payı yükselir
Ankara SEO Danışmanlığı
Ankara SEO Danışmanlığı

Ankara SEO Fiyatları

Birlikte çalıştığımız firmalara SEO hizmeti veya SEO danışmanlığı sunarken hazırladığımız SEO planı tamamen şirkete özel olarak hazırlanır. Her sektörün farklı dinamikleri bulunduğu gibi her şirketin de kendine has hikayesi ve hedefleri bulunur. Bunun yanında firmanın öne çıkartmak istediği ürünler veya hizmetler; bu ürün ve hizmetlerin farklı maliyetleri bulunur. Dolayısıyla SEO planlaması hazırlanırken bu hususların göz önünde bulundurulması gerekir.

SEO hizmeti fiyatları ve Ankara SEO fiyatlarını belirleyen en önemli kriterler de yukarıda saydığımız ve firmaya özgü olan kriterlerdir. Günümüzde ne yazık ki; kendisini SEO ajansı olarak tanımlayan ve firmalara ilk sırada gelme garantisi veren birçok girişim mevcuttur. Fakat henüz işe başlamadan böyle sözlerin verilmesi imkansızıdır. Bu yüzden u tip ajanlara itibar edilmemelidir. Size ve sektörünüze özel hazırlanan SEO ücretleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.